אודותינו

אודות רמגת

רמגת שביט, חברה משפחתית ויצרנית משטחי הקוריאן הוותיקה בארץ, נוסדה בתחילת שנות ה- 80 על ידי יוסי חליפה ורעייתו דוריס. במפעל בירושלים ייצרו ושיווקו משטחי קוריאן למגוון רחב של לקוחות אשר כבר אז זיהו את יתרונותיו הרבים של החומר החדש.הקוריאן, אשר שימש בתחילה למטבח ולאמבט, הפך מאוחר יותר לפופולארי גם ליישומים נוספים ובהם משטחים לבתי חולים, בתי מלון, מסעדות ומבני ציבור. עם השנים כאשר עלה הצורך להגדיל את המפעל ולחדשו,והחל משנות ה- 2000 ממוקמים המפעל, המשרדים והתצוגה בגבעת שאול. לקוחותיה של רמגת שביט בהווה נמנים על קהל רחב אשר החליט להתקדם לקוריאן. הסיבות לכך כוללות את יתרונותיו הרבים ואת העובדה כי רבים מעוניינים ל"פנק" את עצמם בטוב וביותר. גם מחירו של הקוריאן, ובמיוחד עלותו ההוגנת ביחס ליתרונותיו הרבים, הפך את ההשקעה בקוריאן להשקעה בטוחה עבור רבים. בני דור ההמשך של משפחת חליפה ממשיכים במסורת המשפחתית של יצור ואספקת מוצר איכותי. תהליך הייצור והאספקה מתבצע תוך מתן דגש על שירות מוקפד ויחס אישי ללא דופי הכולל בין השאר גם סיוע בעיצוב המוצר הסופי תוך ניצול מירב יתרונותיו.

שרות ומקצועיות

הצוות המקצועי מלווה אתכם ,הלקוחות, מרגע התכנון ,בחירת הצבע/הדגם דרך הייצור ועד להנחת המשטח בבית,במשרד ,או בכל מקום המיועד לכך .
רבים מלקוחותינו בעבר ובהווה חוזרים אלינו על מנת שנייצר משטחים ,ונעזור במתן פתרונות לעיצובים שונים באלמנטים חדשים .

שומרים על הסביבה

עוד הרבה לפני שאיכות הסביבה הפכה לטרנד היו ברורים יתרונותיו הירוקים של הקוריאן –  הוא מכיל – 1/3 מרכיבים אקריליים באיכות גבוהה ו- 2/3 מינראליים טבעיים. כמוצר ירוק בולטת במיוחד העובדה שהקוריאן הוא מוצר השורד לאורך זמן. גם לאחר 20 או 30 שנה הוא עדיין מספק מענה מושלם ללא פשרות – איכותי, אלגנטי, נקי ושימושי.

די אמנם בעובדה שאין צורך להחליף את המשטח לעיתים קרובות, אולם לא זאת בלבד. גם אם לאחר 20 או 30 שנה החלטתם להתחדש או עברתם דירה הקוריאן יכול להמשיך לשרת אתכם. החומר ניתן לעיבוד מחדש. הסרתו קלה ונוחה וניתן בקלות למחזר אותו או לבצע בו חיתוכים או שינויים אחרים על מנת להתאימו לחלל אחר, או כמוצר שונה לגמרי.

יתרון ירוק נוסף הוא העובדה שהקוריאן אינו מכיל כל רעלים. הן משטח העבודה והן הדבק מכילים רמת VOC (Volatile Organic Compounds) – תרכובות אורגניות נדיפות – נמוכה.

יצוין כי תהליכי הייצור של הקוריאן מתנהלים תחת תקנים מחמירים ומתוך מגמה תמידית לשמור על איכות הסביבה. כל הפיגמנטים בהם משתמשים לייצור הקוריאן נמצאים ברשימת החומרים המאושרים על ידי ה- FDA האמריקאי. הם אינם מכילים מתכות כבדות, רעלים או חומרים מסרטנים. טכנולוגיות הייצור של הקוריאן מאפשרות להפחית באופן מקסימאלי את כמות האשפה, והפסולת אשר נוצרת בכל זאת משמשת כחומר גלם לייצור אפליקציות מוצר אחרות.