קוריאן לאמבטיה

קוריאן - ניקיון מושלם בחדר הרחצה

בחירה במשטחי קוריאן לחדר הרחצה הוא הפתרון האולטימטיבי למעוניינים בשילוב טכנולוגיה מתקדמת עם אלגנטיות וניקיון ללא פשרות. השימוש במשטחי קוריאן לאמבט אינו מסתיים בשילוב משטח עם חומרים או כלים סנטרים. מהקוריאן ניתן ליצר גם חיפויים מגוונים לקירות, כיורים, אגניות ואמבטיות כאשר השימוש האופטימאלי הוא יצירת מראה מושלם מהקוריאן לחלל כולו תוך ניצול יתרונותיו של הקוריאן.

מהם יתרונותיו של הקוריאן בחדר הרחצה?

נקי והיגייני יותר. הקוריאן אינו נקבובי ולפיכך אינו חדיר ואינו סופח נוזלים או לכלוך. החומר ההומוגני והחיבורים אשר כמעט בלתי מורגשים מאפשרים תחזוקה מושלמת. הקוריאן הוא אנטי בקטריאלי וסטרילי ולכן קל ונוח לניקוי (עם סמרטוט וסקוטצ'ברייט בלבד…)
שימוש (כמעט) בלתי מוגבל מבחינה עיצובית:

  1. גוונים על פי טעמך: למעלה מ- 100 גוונים כולל גוונים המדמים חומרים טבעיים, צבעים פסטליים, צבעים אופנתיים, צבעים חזקים וצבעים קלאסיים. בנוסף, סדרת ICE החדשה של משטחים מעבירי אור.
  2. התאמה לכל עיצוב: ניתן לעשות שימוש בקווים עגולים או ישרים לכיורים, חיפוי או משטח. כמו כן, נראה מצוין לצד חומרים נוספים

עמיד יותר. תרכובת הקוריאן מבטיחה עמידות לטווח ארוך בפני כתמים או שחיקה

משתלם יותר. בזכות יתרונותיו נתפס הקוריאן כמשטח בעל עלות-תועלת גבוהה במיוחד גם בעיני לקוחות וגם בעיניים מקצועיות של אדריכלים ומעצבים

ידידותי לסביבה ו… עובר איתכם דירה. הקוריאן הוא מוצר ירוק והחומר היחידי המאפשר העתקה ממקום למקום ומיישום ליישום

 

גלריית תמונות